Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus. Turpinot izmantot tīmekļa vietni, jūs piekrītat mūsu sīkfailu politikai. Plašāka informācija par sīkfailiem.

Pieņemt
+ Ieteikt restorānu

Kebabi

Parādīt kartē
Lielais loms
Kr. Valdemāra iela 2, Sigulda
Murjāņu iela 91, Rīga
Melno cepurīšu balerija
Raiņa iela 28, Jelgava
Reigys Ausmeņa Kebabs
Skolas iela 12, Rīga
Avotu Ezītis miglā
Restorānu tīkls
8
Kebab Factory
Brīvibas gatve 290, Rīga
Hāgenskalna Lielais Kristaps
Restorānu tīkls
2
Kebabs un draugi
Dzelzavas iela 74, Rīga
Asiamix
4.1
Augusta Deglava iela 94a, Rīga
Kebabu Studija
Kuģu iela 11, Rīga
KFC Akropole
Restorānu tīkls
4
BHALU KEBAB
Mālkalnes prospekts 3, Ogre
JAM
JAM
0.0
Kr. Valdemāra iela 8a, Rēzekne
Kebabosta
0.0
Rīgas iela 6, Madona
Makalea
0.0
Augusta Deglava iela 45-1, Rīga
RE Kebabs Smiltene
Mūrnieku iela 4, Smiltene

Kebabs: vienkāršs, bet neticami garšīgs | MENIU
To, kas ir kebabs, zina teju ikviens. Bet kur atrodami labākie kebabi? Ienāc Meniu – esam atlasījuši kebabnīcas ne vien Rīgā, bet arī citās pilsētās!

Kebabs – maltīte, kas neatstāj vienaldzīgos
Kebabu iespējams pagatavot daudz un dažādos veidos – sākot ar uz iesmiem uzdurtiem gaļas gabaliņiem un beidzot ar pitas maizē pildītām gaļas strēmelēm, salātiem un mērci. Pateicoties savai neatkārtojamajai garšai, pieejamajai cenai un plašajai pieejamībai, kebabs ir iecienīts ēdiens arī Latvijā!
Pieci iemesli, kādēļ kebabs jāmeklē Meniu
Vai tu vēl nezini, kur pieejams labākais kebabs Rīgā? Varbūt vēlies atrast kādu līdz šim nezināmu kebabnīcu, kas pārsteigs ar neatklātu garšas baudījumu? Ja atbilde uz kādu no šiem jautājumiem ir apstiprinoša, esi nonācis pareizajā vietā!
1. iemesls: citu lietotāju atsauksmes vienuviet
Ļoti iespējams, ka labākā reklāma ir klienta labie vārdi, un tas attiecas arī uz kebabnīcām. Gribi noskaidrot, ko par konkrētu kebabnīcu domā tās apmeklētāji? Meniu pieejamas detalizētas atsauksmes, kas apkopotas arī no Google un Facebook platformām, lai sniegtu pēc iespējas plašāku un objektīvāku vērtējumu.
2. iemesls: plašs kebabnīcu saraksts no visas Latvijas
Esam padomājuši par visiem Latvijas iedzīvotājiem, uzmeklējot gan Rīgas, gan citu pilsētu kebabnīcas, kā arī cita veida iestādes – restorānus, kafejnīcas, sporta bārus, un daudzas citas.
3. iemesls: noderīga informācija par katru no kebabnīcām
Atverot konkrētas iestādes profilu, tajā atradīsi visu, kas tev par to jāzina – sākot ar to, kur kebabnīca atrodas, un beidzot ar kontaktinformāciju, cenu līmeni un jau pieminētajām atsauksmēm. Protams – kā gan bez fotogrāfijām!
4. iemesls: gan līdzņemšanas, gan galdiņa rezervēšanas iespējas
Katrs no mums vēlas ieturēt maltīti citādāk – kādam interesē kebabu piegāde Rīgā vai citā Latvijas pilsētā līdz pat mājokļa slieksnim, bet cits, gluži pretēji, grib izbaudīt restorāna atmosfēru. Tieši tāpēc Meniu tu vari ne tikai pasūtīt gardu kebabu līdzņemšanai, bet atsevišķos gadījumos – arī rezervēt galdiņu. Jā, tu saprati pareizi – vairs nekādu zvanu restorānam, jo par visu parūpēsies Meniu!
5. iemesls: opcija iepriecināt citus, iegādājoties dāvanu karti
Nezini, ko saviem draugiem, radiem vai ģimenes locekļiem uzdāvināt svētkos? Kebabs vai jebkura cita veida ēdiens noteikti ir lieliska ideja, tāpēc savā piedāvājumā esam iekļāvuši arī dāvanu kartes, kuras, protams, vari iegādāties digitāli.
Ja meklē, kur atrodami labākie kebabi Rīgā vai kādā no citām Latvijas pilsētām, esi nonācis pareizajā vietā – mēs, Meniu, rūpējamies par to, lai tu bez pūlēm pāris minūšu laikā atrastu ideālu maltīti. Lejupielādē aplikāciju vai iepazīsties ar TOP kebabnīcām tepat, mūsu mājaslapā!