Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus. Turpinot izmantot tīmekļa vietni, jūs piekrītat mūsu sīkfailu politikai. Plašāka informācija par sīkfailiem.

Pieņemt
+ Ieteikt restorānu

Privātuma politika

Datu pārzinis

UAB Meniu, juridiskās personas kods 304315434, adrese Ulonų iela 5, Viļņa, tālr. +37127780820, e-pasts info@meniu.lv, tīmekļa vietne https://www.meniu.lv/.

 

Definīcijas

 

1. "Vietne" attiecas uz tīmekļa vietni www.meniu.lv.

"Vietnes administrators" attiecas uz UAB Meniu, juridiskās personas kods 110825653, reģistrētā adrese Ulonų iela 5, LT-08240, Viļņa.

3. "Lietotājs" attiecas uz fizisku vai juridisku personu, kas izmanto vietni, kura ir reģistrējusies un sniegusi savus personas datus vai sniegusi datus bez reģistrācijas, pasūtot pakalpojumu vai parakstot vienošanos ar Vietnes administratoru.

4. "Personas dati" attiecas uz jebkādu informāciju, kas saistīta ar fizisku personu, kuras identitāte ir zināma vai kuru var identificēt tieši vai netieši, īpaši pēc atsauces uz identifikatoru, piemēram, vārdu, vai uz vienu vai vairākiem faktoriem, kas saistīti ar fiziskas personas fizisku, fizioloģisku, ģenētisku, psiholoģisku, ekonomisku, kulturālu vai sociālu identitāti.

5. Personas datu saņēmējs atsauksies uz fizisku vai juridisku personu, kuras dati ir sniegti, ieskaitot Vietnes administratora partnerus, ar kuriem sadarbojas Vietnes administrators, lai sniegtu Lietotājam iespēju izmantot Vietnes pakalpojumus.

6. "Datu ieguve" attiecas uz personas datu publiskošanu, nosūtot vai citādi padarot pieejamus (izņemot publicēšanu masu medijos).

7. "Ierīce" attiecas uz datoru, telefonu, planšetdatoru vai citu ierīci, kurā lieto Vietni.

8. "IP adrese" attiecas uz unikālo numuru, kas identificē internetam pieslēgto ierīci. IP adreses var izmantot, lai noteiktu vietu, kurā dators pieslēdzies internetam.

9. "Pārlūkprogramma" attiecas uz programmatūru, ar kuru piekļūst tīmekļa vietnēm personīgajā ierīcē.

10. "Konts" attiecas uz saiti ar Lietotāja pierakstiem Vietnē, kuru Lietotājs saņem reģistrējoties un ar kuru var pieslēgties identifikācijas (pieslēgšanās) datiem.

11. "Identifikācijas dati" vai "Pieslēgšanās dati" attiecas uz lietotājvārdu un paroli, ko izvēlējies Lietotājs, pēc kā Lietotāju var identificēt un sniegt pieeju Kontam. Identifikācijas datus var iesniegt arī trešā puse - Facebook.

12. "Privātuma politika" attiecas uz šo dokumentu, kurš sniedz noteikumus Lietotāju Personas datu ievākšanai, apstrādei un uzglabāšanai.

13. "Sīkdatnes" attiecas uz maziem datu failiem, kurus augšupielādē Lietotāja ierīcē, kas Lietotājs apmeklē Vietni un ar kuru palīdzību Vietne atpazīst Lietotāja ierīci. Šis jēdziens ietver ne tikai sīkdatnes, bet arī līdzīgus rīkus (piemēram, Flash sīkdatnes, tīmekļa bāksignālus).

14. "Tiešais mārketings" attiecas uz aktivitātēm, kuru mērķis ir pa pastu, telefonu vai citādi piedāvāt cilvēkiem preces un pakalpojumus un/vai noskaidrot viņu viedokli par piedāvātajām precēm un pakalpojumiem.

15. "Portāla administratora partneri" attiecas uz restorāniem, kafejnīcām un citiem uzņēmumiem, iestādēm un organizācijām, kas sniedz ēdināšanas pakalpojumus, ko var pasūtīt Vietnē.

 

Vispārīgie noteikumi

 1. Šīs Privātuma politikas noteikumi attiecas uz visām Lietotāju darbībām, ko veic Vietnē, ieskaitot (bet ne tikai) pierakstīšanos Vietnē, meklētāja izmantošanu, galdiņu rezervēšanu vai citu ēdināšanas uzņēmumu pakalpojumu iegādi ar Portāla administratoru, Portāla pārlūkošanu, sniegtās informācijas lasīšanu, ierakstu un reklāmu komentēšanu, dāvanu karšu iegādi u.c.

 2. Lietojot Vietni, persona piekrīt šai Privātuma politikai bez iebildumiem. Ja persona nepiekrīt šai Privātuma politikai, viņš/viņa nedrīkst lietot Vietni. Lietotājs pauž piekrišanu, atzīmējot lauciņu, ka ir izlasījis un piekrīt Privātuma politikas noteikumiem un nosacījumiem.

 3. Lietotājam ir iespēja iepazīties ar Vietnes Privātuma politikas noteikumiem un nosacījumiem jebkurā laikā - gan pirms, gan pēc reģistrācijas.

 4. Katra persona var lietot Vietnes pakalpojumus bez savu Personas datu sniegšanas, bet Vietnes pakalpojumi var būt ierobežoti. Lai lietotu īpašus Vietnes pakalpojumus vai reģistrētos Vietnē, Lietotājs sniedz savus personas datus Vietnes administratoram.

 5. Lietotāju Personas datus pārvalda Vietnes administrators. Personas dati netiks nodoti trešajām pusēm bez Lietotāja piekrišanas, izņemot gadījumus, kas minēti Lietuvas Republikas tiesību aktos.

 6. Vietnes administrators patur tiesības pēc saviem ieskatiem un saskaņā ar Lietuvas Republikas tiesību aktiem izmantot apkopotos Personas datus Vietnes pakalpojumu kvalitātes uzlabošanai.

 

Sīkdatņu izmantošana

 1. Vietne izmanto sīkdatnes darbības uzlabošanai. Ar sīkdatnēm Vietne tiek piemērota Lietotāja vajadzībām.

 2. Apstiprinot Privātuma politikas noteikumus, Lietotājs piekrīt, ka Vietnes administrators apkopo informāciju par Lietotāju, izmantojot Sīkdatnes. Vietnes Administrators apstiprina, ka Sīkdatnes izmanto tikai informācijas ievākšanai, kas attiecas uz Vietnes izmantošanu. Sīkdatņu ievāktie dati ir anonīmi un nesatur personīgu informāciju.

 3. Lietotājs var atspējot Sīkdatnes Pārlūkprogrammas iestatījumos, tomēr Sīkdatņu atiestatīšana var nozīmēt, ka atsevišķi Vietnes pakalpojumi nav pieejami.

 

Personas datu ievākšana, apstrāde un uzglabāšana

 1. Personai, kas vēlas izmantot Vietnes pakalpojumus, jāreģistrējas un jāiesniedz savi personas dati. Reģistrēties un iesniegt datus var divos veidos:

 2. izveidojot unikālu kontu ar e-pasta adresi un paroli;

 3. pieslēdzoties Lietotāja kontam, ko pārvalda trešā puse – Facebook.

 4. Kontā vai pakalpojuma pasūtīšanas logā Lietotājs var sniegt papildu Personas datus, piemēram, vārdu, uzvārdu, dzimšanas datumu, dzimunu [JD1], pilsētu u.c. Lietotājs jebkurā laikā var labot, pievienot vai dzēst savu Kontu ar visiem to saturošajiem datiem.

 5. Gan reģistrēti, gan nereģistrēti lietotāji, sniedzot kontaktinformāciju un/vai papildu Personas datu Kontā vai pasūtījuma logā, piekrīt, ka tos apskata Vietnes administratora Partneri.

 6. Lietotāja ierīces IP adrese, lietojot Kontu vai pasūtot Pakalpojumus, var tikt lietota Lietotāja atrašanās vietas noteikšanai.

 7. Lietotāja Personas datus apstrādā manuāli un automātiski. Ja Lietotājs nevēlas, lai viņa/viņas Personas dati tiek apstrādāti, viņam/viņai ir tiesības nelietot Vietni un nesniegt Personas datus.

 8. Personas datus apstrādās tikai saskaņā ar likumīgas apstrādes kritērijiem. Vietnes administrators apstrādā Personas datus ar mērķi sniegt pakalpojumus, tiešo mārketingu, statistiku, reklāmu, jaunumu lapas, iekšējo pārvaldību u.c., kas aprakstīti Privātuma politikā un Portāla administratora iekšējās regulās.

 

Personas datus ievāc, apstrādā un uzglabā mērķiem, kas nosaukti šajā rindkopā:

 1. Lai nodrošinātu Lietotājam pieeju Kontam un iespēju izmantot Vietnes sniegtos pakalpojumus;

 2. Lai nodrošinātu pastāvīgu Vietnes uzlabošanu un attīstību;

 3. Lai piedāvātu īpašus pakalpojumus un mērķreklāmas;

 4. Vispārīgos datus izmanto reģistrēto personu statistikas analīzei, uzvedības, vispārīgo īpašību un Vietnes pakalpojumu efektivitātes analīzei u.c.;

 5. Pasūtīšanas un iegādes darbību uzsākšanai un veikšanai Vietnē;

 6. Vietnes administrators var lietot Lietotāju IP adreses, lai novērstu kļūmes.

 7. Kontaktinformāciju var izmantot, lai sazinātos ar Lietotāju un informētu par Vietnē piedāvāto pakalpojumu jaunumiem un izmaiņām darbībā.

 8. Tiešajam mārketingam datus var izmantot tikai ar Lietotāja iepriekšēju piekrišanu, kas pausta Vietnē. Lietotājs var atsaukt piekrišanu par Personas datu lietošanu Tiešajam mārketingam jebkurā brīdī.

 9. Lai novērstu Personas datu lietošanu Vietnē, Lietotājs var izdzēst savu Kontu vai vērsties pie Vietnes administratora ar pieprasījumu anulēt Kontu jebkurā brīdī.

 10. Ja lietotājs neievēro Vietnes lietošanas noteikumus, Vietnes administratoram ir tiesības dzēst Lietotāja Kontu jebkurā laikā.

 11. Vietnes administrators nav atbildīgs par Lietotāja Personas datu privātumu trešo pušu vietnēs, ieskaitot vietnes, kuru saitēm piekļūts Vietnē.

 12. Portāla administrators nav atbildīgs par informāciju par restorāniem. Ja restorānu pārstāvji uzskata informāciju par neprecīzu, viņi var sazināties ar Vietnes administratoru un precizēt vai labot informāciju. Restorānam (Vietnes Administratora Partnerim) ir tiesības pieprasīt tikt izņemtam no Vietnes.

 13. Lai informētu Vietnes administratoru par Regulas 6.(1) pantu (leģitīma interese), Vietnes administrators pārvalda Vietnes administratora profilu sociālajā medijā Facebook, kas apstrādā personas datus: lietotāja profilu un citu informāciju, piemēram, Vietnes administratora profila skatījuma laiku, komentārus, reakcijas uz ierakstiem, sekojumus u.c. Lai gan Vietnes administratora sociālo mediju profilu izveidojis Vietnes administrators, Lietotāju sniegtā informācija sociālajos medijos (ieskaitot ziņas, "Patīk", "Sekot" u.c.) vai Vietnes administratora saņemtā informācija, apmeklējot Vietnes administratora profilu (ieskaitot ar sīkdatnēm gūto informāciju) vai lasot Vietnes administratora sociālā tīkla ierakstus, pārvalda sociālā tīkla vadītājs. Kā Vietnes administratora sociālā tīkla profila administrators Vietnes administrators izvēlas vēlamos iestatījumus, ņemot vērā mērķauditoriju, sniegumu, vadības un reklāmas mērķus, tomēr sociālā tīkla vadītājs, sniedzot Vietnes administratoram iespēju izveidot Vietnes administratora profilu var liegt pieeju noteiktiem svarīgiem iestatījumiem. Rezultātā Vietnes administrators nevar ietekmēt, kāda informācija par Lietotāju nonāk pie sociālā tīkla vadītāja. Kopumā sociālā tīkla vadītājs apstrādā personas datus (pat tos, kas apkopoti pēc Vietnes administratora izvēlētajiem papildu iestatījumiem) saskaņā ar sociālā tīkla vadītāja privātuma politiku. Sociālā tīkla vadītājs ievāc informāciju par lietotāju patērētā satura veidu, uzvedību sociālajā tīklā, ar ko lietotājs mijiedarbojas, cik bieži un cik ilgi, sociālā tīkla aktivitāti un citu informāciju, tostarp informāciju par izmantoto ierīci. Sociālā tīkla Facebook vadītāja Privātuma politika publicēta https://www.facebook.com/policy.php.

 

Lietotāju tiesības

 1. Katram lietotājam ir tiesības:

 2. piekļūt saviem iesniegtajiem Personas datiem jebkurā laikā, sazinoties ar Vietnes administratoru;

 3. saņemt informāciju, no kādiem avotiem un kādi personas dati ir apkopoti, kādam mērķiem tie apstrādāti un kas tos sniedzis;

 4. pieprasīt labot kļūdu, nepilnīgus vai neprecīzus personas datus un/vai šādu personas datu atsaukšanu;

 5. nepiekrist savu Personas datu apstrādei, ja vien Vietnes administrators vai trešā puse neapstrādā datus ar likumīgu interesi un Lietotāja intereses nav aizstātas;

 6. pieprasīt sniegto Personas datu iznīcināšanu;

 7. pieprasīt personas datu apstrādes ierobežošanu;

 8. pieprasīt, ka viņa/viņas sniegtie Personas dati, ja tos apstrādā uz līguma pamata un automātiski, tiek pārsūtīti citam datu kontrolierim, ja tehniski iespējams (datu pārnesamība);

 9. tiesības iebilst pret automātiskās datu apstrādes izmantošanu;

 10. tiesības iebilst pret Personas datu apstrādi tiešā mārketinga nolūkā;

 11. tiesības atsaukt apstrādes piekrišanu;

 12. tiesības iesniegt sūdzību Valsts Datu aizsardzības inspekcijā par personas datu apstrādi.

 13. Lietotājam ir tiesības izmantot Lietotāja tiesības mutiski vai rakstiski, iesniedzot pieprasījumu personīgi, pa pastu vai elektroniski. Ja Lietotāja tiesības pieprasa mutiski vai pieteikumu iesniedz personīgi, Lietotājam jāapstiprina sava identitāte, uzrādot personu apliecinošu dokumentu. Pretēji Lietotāja tiesības var netikt izpildītas. Ja Lietotāja tiesību izpildīšanas pieprasījums iesniegts pa pastu, jāpievieno notariāli apstiprināta personu apliecinoša dokumenta kopija. Ja pieteikums iesniegts elektroniski, tam jābūt elektroniski parakstītam vai sastādītam veidā, kas nodrošina teksta nedalāmību un nemaināmību.

 14. Lietotāja tiesību pieprasījumam jābūt salasāmam, parakstītam, jāsatur Lietotāja vārdu, uzvārdu, adresi un/vai citu kontaktinformāciju saziņai un atbildei par Lietotāja tiesību izpildi..

 15. Lietotājs var izmantot tiesības pats vai ar pārstāvi. Personas pārstāvim pieprasījumā jānorāda savs vārds, uzvārds, adrese un/vai cita kontaktinformācija saziņai un pārstāvētās personas vārds un uzvārds un jāpievieno pārstāvniecību apliecinošs dokuments.

 16. Saņemot pieprasījumu, Vietnes administrators sniegs atbildi ne vēlāk kā 30 kalendāro dienu laikā no pieprasījuma saņemšanas dienas. Ja Lietotājs piesakās bez Privātuma politikā minētās procedūras izpildes, Lietotājs tiks informēts par nepilnībām 7 kalendāro dienu laikā no pieprasījuma saņemšanas. Lietotāja pieprasījums netiks izskatīts, ja datu subjekts neizlabo norādītās nepilnības un neinformē Vietnes administratoru par iemesliem, kāpēc nepilnības nevar izlabot. Ja Lietotājs nevar labot minētās nepilnības, Vietnes administrators pēc to izvērtēšanas var pieņemt un izskatīt Lietotāja pieprasījumu.

 17. Ja pieprasījuma izskatīšanas laikā noskaidrots, ka Patērētāja tiesības ir ierobežotas uz 23.(1) panta pamata, Patērētājs par to tiks informēts.

 18. Informācija par Lietotāja pieprasījumu par tiesību izpildi tiks sniegta valsts valodā. Visas procedūras Lietotāja pieprasījuma sakarā un informācija par tām tiek veiktas bez maksas.

 19. Lietotājam ir tiesības apstrīdēt Vietnes administratora darbības un bezdarbības, izpildot Lietotāja tiesības pašam vai ar pārstāvi, pilnvarotu bezpeļņas institūciju, organizāciju vai asociāciju, kas atbilst Regulas 80. pantam, Valsts Datu aizsardzības inspekciju vai atbilstošu tiesu.

 20. Varat iesniegt pieprasījumu kādā no nosauktajiem veidiem: pa e-pastu info@meniu.lv  vai ierodoties birojā Ulonų ielā 5, Viļņā. 

Gala noteikumi

 1. Lietojot Vietni, ir aizliegts sniegt maldinošu, aizskarošu informāciju, kas var radīt tiešu vai netiešu kaitējumu Vietnei vai trešajām pusēm. Personas, kas sniedz kaitīgu informāciju, uzņemas pilnu atbildību par iespējamām sekām, kas var rasties no šādas informācijas sniegšanas un būs tieši atbildīgi saskaņā ar Lietuvas Republikas tiesību aktiem.

 2. Vietnes administrators nav atbildīgs par trešo pušu sniegtās informācijas un reklāmu patiesumu un par piedāvāto preču un pakalpojumu kvalitāti.

 3. Vietnes administrators nav atbildīgs par Lietotāja pieslēgšanās datu konfidencialitāti, ja Lietotāja pieslēgšanās dati nonākuši pie trešajām pusēm Lietotāja nolaidības vai citu apstākļu dēļ, kas ir ārpus Vietnes administratora kontroles.

 4. Vietnes administrators nav atbildīgs par nepārvaramas varas izraisītām sekām, kā definēts Lietuvas Republikas tiesību aktos.

 5. Vietnes administrators var vienpusēji mainīt Privātuma politikas nosacījumus, izmaiņas stājas spēkā pēc publicēšanas Vietnē. Ja Lietotājs turpina izmantot Vietnes pakalpojumus pēc Privātuma politikā veiktajām izmaiņām, uzskatāms, ka Lietotājs piekrīt izmaiņām. Nepiekrītot izmaiņām Privātuma Politikā, Lietotājs zaudē tiesības izmantot Vietnes pakalpojumus.

 6. Vietnes administrators izmanto dažādus administratīvus, tehniskus un fiziskus drošības līdzekļus, apkopojot un apstrādājot Personas datus. Vietnes administrators nodrošina, ka tikai pilnvarotiem Vietnes administratora darbiniekiem ir pieeja Personas datiem.

 7. Privātuma politikas nosacījumus pārvalda Lietuvas Republikas likums. Visi strīdi tiks risināti sarunu ceļā, neizdošanās gadījumā - Lietuvas Republikas tiesā atkarībā no Vietnes administratora biroja atrašanās vietas.