Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus. Turpinot izmantot tīmekļa vietni, jūs piekrītat mūsu sīkfailu politikai. Plašāka informācija par sīkfailiem.

Pieņemt
+ Ieteikt restorānu

Par Meniu.lv

Meniu.lv ir lielākais restorānu ceļvedis Latvijā.

Meniu.lv ir pirmais, lielākais, neatkarīgais, specializētais restorānu ceļvedis Latvijā. Katru dienu Meniu.lv tūkstošiem Latvijas iedzīvotāju sniedz visjaunāko informāciju par restorāniem, kafejnīcām, bāriem un citām ēdināšanas, izklaides vai atpūtas iestādēm Latvijā. Lielākais restorānu ceļvedis Latvijā ir ērts rīks, kas palīdz atrast lietotājam vistuvāko restorānu (bāru, kafejnīcu, naktsmītni utt.), kas vislabāk atbilst viņa personīgajām vajadzībām (cena, iestādes vai virtuves veids, ēdiens utt.). Meniu.lv sniedz unikālu iespēju iepazīties ne tikai ar iestādes koncepciju un interjeru, bet arī izlasīt citu restorānu apmeklētāju viedokļus un viņu pieredzi pirms apmeklēt izvēlēto restorānu (vai citu iestādi). Atsauksmju un novērtējuma dalīšanās ar citiem apmeklētājiem ir sociāli atbildīgs solis, kas palīdz restorāniem pilnveidoties un ļauj restorānu apmeklētājiem izvēlēties vietu, kas vislabāk atbilst viņu standartiem.

Meniu.lv ir specializēts pārtikas un uztura ziņu portāls. Meniu.lv projekts Latvijā tiek izstrādāts kopš 2020. gada un ir veiksmīgi izpildījis divus galvenos mērķus - tas apvienoja aktīvākās sabiedriskās ēdināšanas un izklaides iespējas Latvijā vienā kopīgā sistēmā un izveidoja ikdienas informācijas plūsmu par uztura jautājumiem un jaunumiem. Restorāna ceļvedis piedāvā daudz jaunu rakstu par uzturu, kā arī restorānu aspaktus, iepazīstinot ar pasaules virtuves tradīcijām un unikalitāti. Meniu.lv ziņu sadaļā atradīsit interesantas intervijas ar slaveniem cilvēkiem par viņu ēšanas paradumiem, tradīcijām virtuvē un iecienītākajiem restorāniem.  Meniu.lv daudzpusīgie pakalpojumi jūsu ērtībām.

Meniu.lv nav tikai informatīvs portāls par restorāniem un uzturu. Restorānu ceļvedis saviem apmeklētājiem piedāvā plašu dažādu ar pārtiku un uzturu saistītu pakalpojumu klāstu. Meniu.lv saviem apmeklētājiem dod iespēju rezervēt galdiņus iecienītajā restorānā vai kafejnīcā, kā arī platformu saziņai ar uzņēmumiem, kas sniedz privātu svētku, banketu un citu pasākumu organizēšanas pakalpojumus. Tiem, kas meklē ekskluzīvu dāvanu, meniu.lv piedāvā izvēlēties dāvanu karti no dažādiem restorāniem. Tas var būt arī dāvanu kupons iecienītam restorānam, kā arī romantiskas vakariņas vai citas ar pārtiku saistītas izklaides. Meniu.lv e-veikalā (kas drīz tiks atvērts) apmeklētāji atradīs ļoti plašu gardēžu pārtikas un dzērienu preču klāstu, kā arī ekskluzīvu virtuves aprīkojumu un ēdiena servēšanas rīkus.

Vai jums ir kādi jautājumi vai ieteikumi?

Ja jums ir jautājumi, ierosinājumi vai idejas, sazinieties ar mums. Mēs jums atbildēsim pēc iespējas ātrāk.

Tel .: +37127780820

E-pasts: info@meniu.lv

FB .: facebook.com/meniu.lv