Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus. Turpinot izmantot tīmekļa vietni, jūs piekrītat mūsu sīkfailu politikai. Plašāka informācija par sīkfailiem.

Pieņemt
+ Ieteikt restorānu

Restorāni

Parādīt kartē
Kannas
  • Gardēžiem
4.7
Annas Muiža, Zaubes pagasts
Riits
4.6
Dzirnavu iela 72, Rīga
NIKLĀVS
4.5
Mārstaļu iela 1, Rīga
Giardino
4.5
Krišjāņa Barona iela 4A, Jūrmala
Upe
  • Gardēžiem
Upe
4.4
Lielā iela 11, Liepāja
RestBar MO
Viestura iela 31, Jūrmala
Burger Studio Jūrmala
Talsu šoseja 68, Jūrmala
View
Restorānu tīkls
3
HESBURGER JELGAVA KATOĻU
Restorānu tīkls
50
BambooK Lounge
4.5
Restorānu tīkls
2
Burger Bulka
Kantora iela 128, Mārupe
Isida
0.0
Ulbrokas iela 1a, Rīga
LightHouse Jurmala
  • Gardēžiem
Gulbenes iela 1a, Jūrmala
Shamna Ve Salta
  • Gardēžiem
Gleznotāju iela 7, Rīga
Stage 22
Slēgts
Šodien 12:00 – 23:59
  • Gardēžiem
0.0
Aspazijas bulvaris 22, Rīga
TB Palace
  • Gardēžiem
0.0
Pilsoņu iela 8, Jūrmala
Palmas
Slēgts
Šodien 11:00 – 17:00
5.0
Palmu iela 5, Liepāja
Raganas Burgers
4.6
Restorānu tīkls
3
CLOUD NINE
Slēgts
Šodien 18:00 – 23:59
Strēlnieku iela 1B, Rīga
Šamna Ve Salta
Slēgts
Šodien 12:00 – 21:00
Riharda Vagnera iela 16, Rīga
Rādīt vairāk 173

Restorāni Rīgā, apkopoti vienuviet | MENIU
Dažāda veida restorāni Rīgā nav retums, bet kā atrast īsto? Izmanto Meniu filtru, lai atlasītu restorānus pēc ēdiena veida, virtuves un citiem parametriem!

Labākie restorāni Rīgā un citviet Latvijā
Gribi nobaudīt gardu maltīti, taču nevēlies gatavot? Meniu var palīdzēt, jo esam apkopojuši vairāk nekā 100 restorānus visā Latvijā – te atrodami gan Rīgas restorāni, gan citu Latvijas pilsētu labākās vietas, kur garšīgi paēst. Tev tikai atliek izvēlēties piemērotāko no restorāniem, izmantojot mūsu ērtos meklēšanas filtrus!
Izbaudi garšas no visas pasaules
Lai Meniu savām garšas kārpiņām piemērotāko restorānu ērti un ātri spētu atrast ikviens, tos iespējams atlasīt gan pēc atrašanās vietas vai maltītes veida, gan pēc virtuves. Mūsu lietotnē un mājaslapā apkopoti interesanti restorāni Rīgā un ārpus tās, piedāvājot nobaudīt tādas virtuves kā:
Amerikāņu;
Meksikāņu;
Vidusjūras;
Taizemiešu;
Vjetnamiešu;
Itāļu;
Japāņu;
Indiešu;
Gruzīnu;
Āzijas;
Eiropiešu;
Kaukāzu;
Latviešu;
Turku;
Tuvo Austrumu;
Krievu;
Ķīniešu.
Izdalīta arī atsevišķa sadaļa visiem Street Food cienītājiem, kurā atradīsi gardus burgerus un citus Fast Food ēdienus, kas pagatavoti restorāna kvalitātē.
Kādas priekšrocības sniedz Meniu?
Restorāni Rīgā un citviet Latvijā atrodami arī pašrocīgi, taču Meniu vari izbaudīt vairākas būtiskas priekšrocības:
Praktiski visi restorāni Latvijā vienuviet – jauni restorāni Rīgā un citās Latvijas pilsētās parādās visai bieži, turklāt arī esošo restorānu pulks ir ļoti plašs. Meniu ar tiem iespējams iepazīties vienuviet, lieki netērējot savu laiku;
Iespēja uzzināt citu lietotāju vērtējumus un atsauksmes – restorānu atsauksmes lieti noder gadījumos, kad esi nolēmis ieturēt maltīti kādā līdz šim neapmeklētā vietā. Meniu atsauksmju sadaļā atrodami arī Google un Facebook atstātie vērtējumi, turklāt arī tu pēc restorāna apmeklējuma esi laipni lūgts dalīties ar saviem iespaidiem;
Restorānu ēdienkartes – Meniu vari ne tikai atrast restorānu, kurā brokastot, pusdienot vai vakariņot, bet arī uzreiz izvēlēties maltīti, jo lielai daļai restorānu pievienotas arī ēdienu un dzērienu kartes;
Ērts meklēšanas filtrs – to izmantojot, vari atlasīt restorānus pēc to atrašanās vietas (pilsētas), virtuves jeb reģiona un ēdiena veida. Ar papildu filtriem iespējams izvēlēties cilvēkiem ar kustību traucējumiem, LGBT, bērniem un dzīvniekiem draudzīgus restorānus, vietas ar āra terasi vai īpašu skatu, kā arī restorānus, kuros pieejams pusdienu piedāvājums, ēdienu piegāde, brokastis vai eko produkti;
Opcija iegādāties dāvanu karti vai rezervēt galdiņu (atsevišķos restorānos) – restorāna dāvanu karte ir lieliska ideja, kā iepriecināt citus vai palutināt sevi, turklāt Meniu daļā restorānu ir arī iespēja rezervēt galdiņu mājaslapā vai lietotnē – tev pat nevajadzēs ar restorānu sazināties pašam.
Ja tevi interesē labākie restorāni Rīgā un citās Latvijas pilsētās, lejupielādē Meniu lietotni jau tagad un izmanto visas nupat pieminētās priekšrocības par baltu velti!