Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus. Turpinot izmantot tīmekļa vietni, jūs piekrītat mūsu sīkfailu politikai. Plašāka informācija par sīkfailiem.

Pieņemt
+ Ieteikt restorānu

Restorāni

Parādīt kartē
Palmas
5.0
Palmu iela 5, Liepāja
Šamna Ve Salta
Riharda Vagnera iela 16, Rīga
Topsushi
4.8
Slokas iela 115, Rīga
CafeVecliepāja
Eduarda Veidenbauma 8, Liepāja
Pētergailis
  • Gardēžiem
Skārņu iela 25, Rīga
BERMUDAS - ZIVJU RESTORĀNS
“Jūrnieki”, Ragaciems
Da Roberta
Aleksandra Caka iela 58, Rīga
Riviera
  • Gardēžiem
4.7
Dzirnavu iela 31, Rīga
Neiburgs
  • Gardēžiem
4.7
Jauniela 25/27, Rīga
Fei Fei Melnsila
4.6
Restorānu tīkls
2
8 Lounge
4.7
Ģertrūdes iela 34, Rīga
Kannas
  • Gardēžiem
4.7
Annas Muiža, Zaubes pagasts
Ostreet
4.7
Brīvības iela 22, Ogre
Atelpa
4.7
Katrīnas iela 12, Rīga
Raganas Burgers
4.6
Restorānu tīkls
3
Rozengrāls
  • Gardēžiem
Rozena iela 1, Rīga
Hot potato
  • Gardēžiem
Jāņa iela 1, Liepāja
3 Pavāru Restorāns
  • Gardēžiem
Torna iela 4, Rīga
Riits
4.6
Dzirnavu iela 72, Rīga
Pļavas
  • Gardēžiem
4.6
Valdemāra iela 121, Ainaži
Rādīt vairāk 173

Restorāni Rīgā, apkopoti vienuviet | MENIU
Dažāda veida restorāni Rīgā nav retums, bet kā atrast īsto? Izmanto Meniu filtru, lai atlasītu restorānus pēc ēdiena veida, virtuves un citiem parametriem!

Labākie restorāni Rīgā un citviet Latvijā
Gribi nobaudīt gardu maltīti, taču nevēlies gatavot? Meniu var palīdzēt, jo esam apkopojuši vairāk nekā 100 restorānus visā Latvijā – te atrodami gan Rīgas restorāni, gan citu Latvijas pilsētu labākās vietas, kur garšīgi paēst. Tev tikai atliek izvēlēties piemērotāko no restorāniem, izmantojot mūsu ērtos meklēšanas filtrus!
Izbaudi garšas no visas pasaules
Lai Meniu savām garšas kārpiņām piemērotāko restorānu ērti un ātri spētu atrast ikviens, tos iespējams atlasīt gan pēc atrašanās vietas vai maltītes veida, gan pēc virtuves. Mūsu lietotnē un mājaslapā apkopoti interesanti restorāni Rīgā un ārpus tās, piedāvājot nobaudīt tādas virtuves kā:
Amerikāņu;
Meksikāņu;
Vidusjūras;
Taizemiešu;
Vjetnamiešu;
Itāļu;
Japāņu;
Indiešu;
Gruzīnu;
Āzijas;
Eiropiešu;
Kaukāzu;
Latviešu;
Turku;
Tuvo Austrumu;
Krievu;
Ķīniešu.
Izdalīta arī atsevišķa sadaļa visiem Street Food cienītājiem, kurā atradīsi gardus burgerus un citus Fast Food ēdienus, kas pagatavoti restorāna kvalitātē.
Kādas priekšrocības sniedz Meniu?
Restorāni Rīgā un citviet Latvijā atrodami arī pašrocīgi, taču Meniu vari izbaudīt vairākas būtiskas priekšrocības:
Praktiski visi restorāni Latvijā vienuviet – jauni restorāni Rīgā un citās Latvijas pilsētās parādās visai bieži, turklāt arī esošo restorānu pulks ir ļoti plašs. Meniu ar tiem iespējams iepazīties vienuviet, lieki netērējot savu laiku;
Iespēja uzzināt citu lietotāju vērtējumus un atsauksmes – restorānu atsauksmes lieti noder gadījumos, kad esi nolēmis ieturēt maltīti kādā līdz šim neapmeklētā vietā. Meniu atsauksmju sadaļā atrodami arī Google un Facebook atstātie vērtējumi, turklāt arī tu pēc restorāna apmeklējuma esi laipni lūgts dalīties ar saviem iespaidiem;
Restorānu ēdienkartes – Meniu vari ne tikai atrast restorānu, kurā brokastot, pusdienot vai vakariņot, bet arī uzreiz izvēlēties maltīti, jo lielai daļai restorānu pievienotas arī ēdienu un dzērienu kartes;
Ērts meklēšanas filtrs – to izmantojot, vari atlasīt restorānus pēc to atrašanās vietas (pilsētas), virtuves jeb reģiona un ēdiena veida. Ar papildu filtriem iespējams izvēlēties cilvēkiem ar kustību traucējumiem, LGBT, bērniem un dzīvniekiem draudzīgus restorānus, vietas ar āra terasi vai īpašu skatu, kā arī restorānus, kuros pieejams pusdienu piedāvājums, ēdienu piegāde, brokastis vai eko produkti;
Opcija iegādāties dāvanu karti vai rezervēt galdiņu (atsevišķos restorānos) – restorāna dāvanu karte ir lieliska ideja, kā iepriecināt citus vai palutināt sevi, turklāt Meniu daļā restorānu ir arī iespēja rezervēt galdiņu mājaslapā vai lietotnē – tev pat nevajadzēs ar restorānu sazināties pašam.
Ja tevi interesē labākie restorāni Rīgā un citās Latvijas pilsētās, lejupielādē Meniu lietotni jau tagad un izmanto visas nupat pieminētās priekšrocības par baltu velti!