Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus. Turpinot izmantot tīmekļa vietni, jūs piekrītat mūsu sīkfailu politikai. Plašāka informācija par sīkfailiem.

Pieņemt
+ Ieteikt restorānu

Restorāni

Parādīt kartē
CLOUD NINE
Strēlnieku iela 1B, Rīga
Pētergailis
  • Gardēžiem
Skārņu iela 25, Rīga
Riviera
  • Gardēžiem
4.7
Dzirnavu iela 31, Rīga
Neiburgs
  • Gardēžiem
4.7
Jauniela 25/27, Rīga
Vincents
  • Gardēžiem
4.7
Elizabetes iela 19, Rīga
8 Lounge
4.7
Ģertrūdes iela 34, Rīga
Rozengrāls
  • Gardēžiem
Rozena iela 1, Rīga
Hot potato
  • Gardēžiem
Jāņa iela 1, Liepāja
3 Pavāru Restorāns
  • Gardēžiem
Torna iela 4, Rīga
Riits
4.6
Dzirnavu iela 72, Rīga
Garāža
4.6
Aldaru iela 10, Rīga
FERMA restaurant
  • Gardēžiem
Valkas iela 7, Rīga
Aparjods
4.6
Ventas iela 1a, Sigulda
Vecais Pēteris Krodziņš
Ūnijas 76, Rīga
Indian Raja
Restorānu tīkls
2
Balzambārs
Torņa iela 4, Rīga
B Bārs
4.5
Doma laukums 2, Rīga
Andalūzijas Suns
Elizabetes iela 83, Rīga
Visi Savējie
Nometņu iela 62a, Rīga
Milda
  • Gardēžiem
4.5
Kungu iela 8, Rīga
Rādīt vairāk 173

Restorāni Rīgā, apkopoti vienuviet | MENIU
Dažāda veida restorāni Rīgā nav retums, bet kā atrast īsto? Izmanto Meniu filtru, lai atlasītu restorānus pēc ēdiena veida, virtuves un citiem parametriem!

Labākie restorāni Rīgā un citviet Latvijā
Gribi nobaudīt gardu maltīti, taču nevēlies gatavot? Meniu var palīdzēt, jo esam apkopojuši vairāk nekā 100 restorānus visā Latvijā – te atrodami gan Rīgas restorāni, gan citu Latvijas pilsētu labākās vietas, kur garšīgi paēst. Tev tikai atliek izvēlēties piemērotāko no restorāniem, izmantojot mūsu ērtos meklēšanas filtrus!
Izbaudi garšas no visas pasaules
Lai Meniu savām garšas kārpiņām piemērotāko restorānu ērti un ātri spētu atrast ikviens, tos iespējams atlasīt gan pēc atrašanās vietas vai maltītes veida, gan pēc virtuves. Mūsu lietotnē un mājaslapā apkopoti interesanti restorāni Rīgā un ārpus tās, piedāvājot nobaudīt tādas virtuves kā:
Amerikāņu;
Meksikāņu;
Vidusjūras;
Taizemiešu;
Vjetnamiešu;
Itāļu;
Japāņu;
Indiešu;
Gruzīnu;
Āzijas;
Eiropiešu;
Kaukāzu;
Latviešu;
Turku;
Tuvo Austrumu;
Krievu;
Ķīniešu.
Izdalīta arī atsevišķa sadaļa visiem Street Food cienītājiem, kurā atradīsi gardus burgerus un citus Fast Food ēdienus, kas pagatavoti restorāna kvalitātē.
Kādas priekšrocības sniedz Meniu?
Restorāni Rīgā un citviet Latvijā atrodami arī pašrocīgi, taču Meniu vari izbaudīt vairākas būtiskas priekšrocības:
Praktiski visi restorāni Latvijā vienuviet – jauni restorāni Rīgā un citās Latvijas pilsētās parādās visai bieži, turklāt arī esošo restorānu pulks ir ļoti plašs. Meniu ar tiem iespējams iepazīties vienuviet, lieki netērējot savu laiku;
Iespēja uzzināt citu lietotāju vērtējumus un atsauksmes – restorānu atsauksmes lieti noder gadījumos, kad esi nolēmis ieturēt maltīti kādā līdz šim neapmeklētā vietā. Meniu atsauksmju sadaļā atrodami arī Google un Facebook atstātie vērtējumi, turklāt arī tu pēc restorāna apmeklējuma esi laipni lūgts dalīties ar saviem iespaidiem;
Restorānu ēdienkartes – Meniu vari ne tikai atrast restorānu, kurā brokastot, pusdienot vai vakariņot, bet arī uzreiz izvēlēties maltīti, jo lielai daļai restorānu pievienotas arī ēdienu un dzērienu kartes;
Ērts meklēšanas filtrs – to izmantojot, vari atlasīt restorānus pēc to atrašanās vietas (pilsētas), virtuves jeb reģiona un ēdiena veida. Ar papildu filtriem iespējams izvēlēties cilvēkiem ar kustību traucējumiem, LGBT, bērniem un dzīvniekiem draudzīgus restorānus, vietas ar āra terasi vai īpašu skatu, kā arī restorānus, kuros pieejams pusdienu piedāvājums, ēdienu piegāde, brokastis vai eko produkti;
Opcija iegādāties dāvanu karti vai rezervēt galdiņu (atsevišķos restorānos) – restorāna dāvanu karte ir lieliska ideja, kā iepriecināt citus vai palutināt sevi, turklāt Meniu daļā restorānu ir arī iespēja rezervēt galdiņu mājaslapā vai lietotnē – tev pat nevajadzēs ar restorānu sazināties pašam.
Ja tevi interesē labākie restorāni Rīgā un citās Latvijas pilsētās, lejupielādē Meniu lietotni jau tagad un izmanto visas nupat pieminētās priekšrocības par baltu velti!