Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus. Turpinot izmantot tīmekļa vietni, jūs piekrītat mūsu sīkfailu politikai. Plašāka informācija par sīkfailiem.

Pieņemt
+ Ieteikt restorānu
Ziņas

Idille Rīgas parkā - Paviljons Ziedoņdārzs

2021-07-20
Publicējiet savu rakstu

Ziedoņdārzs ir viens no skaistākajiem parkiem Rīgā. Iespēju baudīt gardu ēdienu ar skatu uz strūklaku un milzīgām, skaistām dobēm ir kafejnīcā Paviljons Ziedoņdārzs.

Vasara mūs lutina ar samtaini siltiem vasaras vakariem. Pilsētnieki tā vien raujas pavadīt vakarus terasēs.

 

Atmosfēra

Kad gribas aizmukt no pilsētas putekļiem un mašīnām, Paviljons Ziedoņdārzs ir īstā vieta. Sēžot pie galdiņa, paveras skats, kas atspoguļo Rīgas idilli. Es sēžu un vēroju skaistos ziedus, strūklaku un laiskos pilsētniekus uz soliņiem. Es redzu sievieti, kura dzer kafiju un lasa grāmatu, jauns pāris iegrimis sarunās un pasaule griežas ap viņiem vien, padzīvojis kungs vēro skaisto parka ainavu…

Esmu atnākusi vakariņās ar draudzeni, lai apmainītos ar pēdējo nedēļu jaunumiem. Pieķeru sevi pie domas, ka šī vieta tikpat labi derēs arī jaukam randiņam. Estētiski baudāmais skats uz Ziedoņdārzu noteikti ievilks plusiņu randiņam par labu.

 

 

Ēdiens

Ēdienkarte ir kārdinoša, noteikti ir jāpadomā, ko izvēlēties, jo tīkami šķiet vairāki ēdieni. Acis pārslīd laša tartaram (8,50 eur), kas būtu lieliska uzkoda. Tāpat, ievēroju mīdijas baltvīna-krējuma mērcē (8 eur), par kurām šeit dzirdētas lieliskas atsauksmes.

Šoreiz gribas kaut ko savādāku kā parasti, tāpēc izvēlos Brieža gaļas ravioli ar baraviku mērci (10 eur). Mana draudzene izvēlas pastu ar karsti kūpinātu vistu (7 eur).

Par diētu ar šiem pamatēdieniem var aizmirst, bet dzīve ir jābauda! Abos ēdienos ir bagātīgi izmantots saldais krējums. 

Brieža gaļas ravioli ar baraviku mērci garšoja izcili! Neskatoties uz to, ka mērce bija no saldā krējuma, pārkaisīta ar sieru, kā arī gaļa un sēnes varētu likties sātīgs savienojums, porcijas izmērs ir samērīgs. Šis pamatēdiens atstāja vieglu sajūtu.

 

 

Ja reiz meiteņu vakars, kur bez deserta! Apsveru šokolādes kūku (4,50 eur), bet oficiante lieliski izsaka piezīmi, ka tā būs smaga un vasaras vakarā varētu likties par daudz.

Ēdienkartē neierakstīti ir zemeņu kokosa vegānisks muss, kā arī aveņu muss. Abas vieglas, gaisīgas kūkas.

Izcila izvēle gaisīgam, siltam vasaras vakaram! Izvēlos zemeņu, kokosa vegānisko musu (4 eur) un nenožēloju ne mirkli!

Tik viegla, svaiga garša, kas pastiprināja nebeidzamo labsajūtu par tik silto vasaru.

Vasaras noskaņai dzēru bezalkoholisko mojito (5 eur), garšoja svaigi. Kā jau visi kokteiļi, jādzer ātri, lai lielais ledus daudzums, izkūstot, nepadara visu bezgaršīgu.

 

 

Apkalpošana

 

Kad viss ir profesionāli, neuzbazīgi, patīkami draudzīgi, tad tur nav ko daudz piebilst. Mūsu oficiante viennozīmīgi mums lika justies labi.

Es visur eju kopā ar savu suni Fernando un testēju, vai personāls atnesīs sunim bļodiņu bez jautāšanas. Šoreiz šis bija vienīgais mīnus, ūdens bļodina jāpalūdz pašiem. Tomēr šoreiz tas nekādā veidā neietekmēja mūsu pavadīto vakaru Ziedoņdārzā.

Noteikti ar Fernando atnāksim uz kafiju vai smūtiju kādā no mūsu pastaigām.

Lai izvēlētos sev tīkamāko vietu maltītei ārpus mājas, ieskaties Latvijas restorānu ceļvedī un rezervē galdiņu laicīgi!