Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus. Turpinot izmantot tīmekļa vietni, jūs piekrītat mūsu sīkfailu politikai. Plašāka informācija par sīkfailiem.

Pieņemt
+ Ieteikt restorānu
Ziņas

Itālijas garšu baudījums Naples restorānā

2021-06-21
Publicējiet savu rakstu

Restorāns Naples var lepoties ar skatu, kurā var vērties gan pēc skaistākā saulrieta, gan saullēkta, jo tas atrodās Rīgas rivjērā, Andrejsalā.

Šī mājīgā, taču vienlaikus urbānā restorāna noskaņa ir radīta pavisam unikāla, ik viens, kurš restorānu apmeklējis zina, ka nekur citur šo sajūtu noķert nav iespējams. 


Restorāna ēdienkarte ir pavisam īpaša, receptes, kas izveidotas pateicoties augstākās klases internacionālai pavāru komandai. Ēdienkartē tiek piedāvāti itāļu virtuves izmalcinātākie ēdieni – pašu roku mīcītas un pēc ekskluzīvām  itāļu receptēm gatavotas pastas un ravioli, picas un citas delikateses, kurus gatavo Naples pavāru komanda. Mazsvarīgi nav arī tas, ka restorāna cenas ir ļoti demokrātiskas un pamatotas, ņemot vērā ēdiena kvalitāti un restorāna lokāciju. 

 

Interjers

Ienākot Naples restorānā un ļaujoties sajūtām, kuru tas rada ir skaidrs, ka šī vide ir īpaša. Interjers ir lieliski apvienots ar restorānā ēdienu konceptu, tas ir mājīgs un klasisks, taču vienlaikus arī ārkārtīgi moderns. Koka detaļas un interjera priekšmeti padara interjeru tradicionālu un ļauj justies kā Itālijas ciematā esot Rīgas centrā.
Ziemas sezonai ir mājīga iekštelpa ar plašiem logiem, lai vērtos skaistajā skatā, taču vasaras sezonai ir izveidota plaša terase, kurā baudot maltīti var vērot jahtu ostas rosību. Nav noslēpums, ka Naples restorānā ir arī Andrejostā vienīgais āra baseins, kuru par racionālām cenām ir iespējams noīrēt kaut uz visu dienu. 


Apkalpošana

Restorāna profesionalitāti un rūpes par  apmeklētājiem parāda arī viesmīļi. Restorānā Naples nekad nav nācies vilties apkalpošanā. Personāls ir ļoti laipns, atsaucīgs un izpalīdzēs jebkurā jautājumā par ēdienkartē esošajiem ēdieniem. 

Ēdiena gaidīšanas laiks nebūt nav ilgs un starp uzkodām, un otro ēdienu tiek ieturēts ļoti atbilstošs laika sprīdis. 

 

Nav noslēpums, ka restorāns Naples ir pieprasīts Rīgas gardēžu vidū, tāpēc aicinām rezervēt galdiņu savlaicīgi, lai bez aizķeršanās izdotos pavadīt maltīti pie labākā pieejamā galdiņa.Restorāna Naples Ēdiens  

 

Apmeklējot Naples restorānu viennozīmīgi var paļauties uz to, ka ēdiens būs pirmā svaiguma un augstākās kvalitātes. Ēdienkarte ir gana plaša, kas to padara nudien interesantu, jo gribās izbaudīt visu. 

 

Uzkodā izvēlējāmies salātus un uzkodu plati, kas bija vislabākā izvēle. Varam droši teikt, ka tik gardi Cēzara salāti, kā šeit nav baudīti nekur citur Rīgā. Pie salātiem izvēlējāmies arī kalmāru riņķīšus, kuri tiešām šķita pirmā svaiguma un tika pasniegti ar īpašu zaļumu mērcīti.

Pamatēdienā baudījām Itālijas virtuves burvību ar jūras velšu pastu un picu Margaritu.  Jāteic, ka ēdienam nudien piemeklēti vislabākie produkti un tas ir gatavots ar profesionāļa rokām. Lai arī šķietami mūsu izvēlētie ēdieni bija pavisam vienkārši, tie radīja īstu laimes sajūtu. 

Pastā apvienotas dažādās garšas radīja neaizmirstamu ceļojumu. Tā pagatavota baltvīna mērcē, ar tomātu pastu, lasi, sēpijām, mazajiem astoņkājiem, garnelēm, mīdijām un dažādām garšvielām. 

Picu izvēle ir ļoti plaša, taču neviena pica negaršo pēc Itālijas saules tik ļoti, kā klasiskā pica Margarita. Tā bija lieliska izvēle.
Pie pamatēdiena noteikti iesakām izvēlēties kādu no Naples bārmeņa sagatavotiem dzērieniem vai vīna glāzi. 


Arī desertu izvēlē Naples restorānā ir pietiekami plaša un tajā noteikti nebūsiet vīlušies. 

 

Ikdienā Naples restorāns par saviem jaunumiem paziņo sociālajos tīklos, tam visnotaļ ir vērts sekot līdzi! Ar savu mierpilno, taču vienlaikus urbāno atmosfēru restorānā ir radīts vienreizējs koncepts un īstu konkurentu tam Rīgā atrast nebūt nav viegli.

Tiekamies saules pielietajās terasēs!